Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/grupamaestro/ftp/2012_maestrodom/modules/public_ad.class.php on line 72
maestrodom - ogłoszenia nieruchomości | aktualności Maestro dom
zamknij wyszukiwarkę

Aktualności

Pomoc profesjonalnego pośrednika kredytu hipotecznego.

Doświadczony, profesjonalny pośrednik kredytu hipotecznego wspiera Klientów w realizacji celów mieszkaniowych lub biznesowych i podejmowaniu decyzji o wyborze kredytu.
Pośrednik dokonuje fachowej i bezstronnej weryfikacji dostępnych ofert finansowych i wskazuje produkty najbardziej dopasowane do oczekiwań i możliwości Klienta.
Finansowanie hipoteczne to cała gama różnych produktów finansowych: kredytów, pożyczek, ubezpieczeń a nawet inwestycji udzielanych dla zaspokojenia różnych potrzeb, zabezpieczonych hipoteką ustanowioną na rzecz banku udzielającego kredytu lub pożyczki na nieruchomości mieszkaniowej lub innej.
 
Eksperci Finansowi Grupy Maestro FNB  od ponad 10-ciu lat oferują pomoc w zrealizowaniu celów finansowych Klientów.
Dokonamy fachowej i bezstronnej weryfikacji dostępnych ofert finansowych i wskażemy produkty najbardziej dopasowane do oczekiwań i możliwości naszych Klientów.
Eksperci Finansowi Grupy Maestro FNB określą Twoje potrzeby kredytowe i przygotują kilka ofert najbardziej spełniających Twoje oczekiwania.
Poinformujemy nie tylko o dostępności jakiegoś produktu kredytowego, inwestycyjnego lub ubezpieczenia, ale wyjaśnimy także, jakie rozwiązanie będzie dla Klienta najbardziej korzystne i jakie są jeszcze inne możliwości finansowania.
Kredyty mieszkaniowe udzielane są najczęściej na zakup mieszkania lub domu oraz na budowę, rozbudowę lub remont a także na wykup mieszkania lub domu od spółdzielni mieszkaniowej lub od gminy.
Dla kupujących, budujących lub remontujących nieruchomość często najważniejszym parametrem wyboru kredytu jest oprocentowanie. Aby jednak dokładnie porównać kredyty dostępne w kilkunastu bankach trzeba dokonać analizy wielu innych czynników: 
oprocentowania, kosztów dodatkowych, wyboru okresu spłaty kredytu czy też warunków wcześniejszej spłaty.
Zamiast samodzielnie wertować i porównywać oferty banków i walczyć z gąszczem zawiłych procedur, umów się na spotkanie z Ekspertem Grupy Maestro FNB, który wszystko Ci wyjaśni i pomoże sprawnie przejść przez procedury i formalności związane z uzyskaniem kredytu.
Nasze usługi świadczymy zgodnie z Ustawą o kredycie hipotecznym z 2017r oraz pod nadzorem KNF.
 
Więcej na: https://www.grupamaestro.pl